1996'da, Türkiye'de tekstili daha da ileri taşımak, müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmak için çıktık yola.Türk tekstilinin gücünü tüm dünyaya gösterebilmek için gece gündüz, hiç yorulmadan çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada 20'den fazla ülkede Türkiye'nin adından övgüyle, başarıyla söz ettirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Başarının ayrıntıda gizli olduğunu biliyor, her detay için emek, zaman ve işgücümüzü ortaya koyuyoruz. 200'den fazla çalışanımız, en etkin çözümleri muazzam bir hızla sunmak adına, büyük bir motivasyon, özen ve özveriyle çalışıyor.

Müşterilerimizi anlamak, hayatlarına konfor ve kolaylık katmak değişmeyen önceliklerimiz. Başarımızın sırrı: Koşulsuz müşteri memnuniyeti.

Gelişim ve değişim çağımıza yön veren iki temel prensip. Bunu çok iyi biliyor, teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Üretim performansımızı sürekli artırıyor, sizin için yenileniyoruz. Güvenilir, hızlı ve kusursuz hizmetimizle, farklı kültürlerden müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor, ürün ve model çeşitliliğimizle fark yaratıyoruz

Vizyonumuz:
Öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, çalışanlarımız, yönetimimiz ve üretimimizle tüm dünyada Türk tekstilinin referans gösterilen kurumu olmak.

Misyonumuz:
Öncel Tekstil olarak misyonumuz; hızlı, kaliteli, ekonomik, sektöre yön veren çözümler üretmek; koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak; öncü kimliğimiz, kalite odağımız, yenilikçi yaklaşımımız ve kusursuz hizmet anlayışımızla müşterilerimiz ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli artırmak.

Değerlerimiz:
Vizyon ve misyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla uyguladığımız stratejiler, tüm çalışanlarımızın benimseyeceği kurumsal değerler doğrultusunda geliştirilir.

2016 Sürdürülebilirlik Raporu:
Öncel Tekstil olarak Çevreye saygı duyuyor ve ekolojik sistemin devamı için üstümüze düşeni yapmayı görev biliyoruz. Bu doğrultuda 2016 yılında ilk olarak, enerji ve doğal kaynak tüketimlerimizi kayıt altına almakla başladık.

2016 yılında
- Elektrik tüketimimiz toplam olarak 175 407 kw/h,
- Su Tüketimimiz toplam olarak 429 m^3,
- Petrol ve petrol ürünleri tüketimi 4500 litre olarak gerçekleşmitir.

2020 yılı hedefimiz
- Elektrik tüketimimizi %5
- Su Tüketimimiz %7
- Petrol ve türevlerinin tüketimini de %6 azaltmaktır.


Öncel Tekstil


• Müşteri ve Çözüm Odaklıdır.
• Dürüst, Etik ve Güvenilirdir.
• Sürekli Gelişime İnanır.
• Doğaya ve Çevreye Saygılıdır.
• Öncü ve Yenilikçidir.
• Sosyal Sorumluluklarının Bilincindedir.
@2014 Öncel Tekstil / Tüm Hakları Saklıdır.
Design by cesimages