En son teknolojilerin kullanıldığı üretim hattı, köklü tecrübesi ve uzman kadrosuyla, Türkiye'nin en donanımlı fantezi perde üreticisi olan İdea, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Müşterilerinin vizyonladığı tasarımları, en kaliteli şekilde hayata geçirmesine olanak veren, her tür desen ve nakışı işleyebilecek kapasitedeki makine parkuruyla, 6000m² üzerinde üretim yapıyor.

İdea'yı rakiplerinden ayıran en önemli farkı, tüm enerjisini ve uzmanlığını fantezi perde üretimine adamış olması. Kategorinin lider üreticisi olarak, sektöre yenilikleri taşıma sorumluluğunu gururla üstlenen marka, tasarlayıp sunduğu ürünlerle de bu farkındalığını ispatlıyor.

Yurt içinde ve dışında hizmet verdiği tüm müşterilerine, bir aile şirketi olmanın sıcaklığını, etik değerlere olan bağlılığı ve profesyonel yaklaşımıyla birlikte sunan İdea, kendini bir üretici değil çözüm ortağı olarak konumlandırıyor.

İdea, üretimi, yönetim anlayışı ve uzmanlığıyla, müşterilerine net bir mesaj veriyor: Hayal gücünüz beklentilerinizi sınırlamasın.


@2014 Öncel Tekstil / Tüm Hakları Saklıdır.
Design by cesimages